Облаштувати сквер та встановити знак пам’яті: що робитимуть з будинком у Києві, в який влучив дрон

Суспільство 15:16, 12.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Будинок на вулиці Жилянській у Києві, в який 17 жовтня влучив ворожий дрон-камікадзе і який був пошкоджений, потрібно знести, а на його місці облаштувати сквер та встановити пам’ятник загиблим киянам.
Таку думку висловив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.
Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте!

Зрозумійте – це не наші примхи. Висновки експертиз з’являються не від нашого бажання або небажання. На висновку експертів стоять десятки печаток та підписів відповідних фахівців. Будинок старий, в ньому деревинні перекриття, його просто неможливо відбудувати, – каже Поворозник.

На місці будинку нічого будувати не будуть, адже там замала для цього ділянка, стверджує заступник голови КМДА. Замість цього на місці пропонують облаштувати сквер та поставити знак в пам’ять людей, які там загинули.

Зараз відповідні рішення та пропозиції запропоновані мешканцям постраждалого будинку, вони визначаються, – додає він.

Нагадаємо, 17 жовтня, столицю атакували іранські дрони-камікадзе. Внаслідок удару було зруйновано житловий будинок в Шевченківському районі міста. В результаті удару по житловому будинку загинуло 5 осіб, серед них, літня жінка та подружжя, яке чекало дитину.
Пізніше повідомили, що 16 сімей втратили домівки внаслідок атаки дронів-камікадзе на столицю. Крім того, міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що будинок на Жулянській не підлягає відновленню.
Джерело: 44.ua

Нагору