Обікрав скриньку для збору грошей на ЗСУ, бо не вистачало на розваги – студент столичного вишу постане перед судом

Кримінал 08:24, 16.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, подія відбулась наприкінці лютого цього року.

Зловмисник, перебуваючи у приміщенні ресторану на Андріївському узвозі, скористався відсутністю персоналу закладу поблизу та викрав зі скрині близько 500 гривень, які відвідувачі залишали у якості доната на потреби військових.

Поліцейські оперативного розшукали підозрюваного та затримали його. 20-річний студент київського вишу пояснив свій вчинок нестачею грошей на розваги. Слідчі повідомили молодику про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.

Наразі досудове розслідування завершено та обвинувальний акт скеровано до суду. Порушнику загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагору