Обікрав прямо на побаченні: поліція Києва затримала грабіжника

Общество 12:15, 29.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Чоловіку загрожує до 8 років позбавлення волі.

29 березня у поліції Києва повідомили, що до Подільського управління поліції звернулася 40-річна місцева мешканка та заявила про крадіжку.

Жінка розповіла правоохоронцям, що до неї у гості прийшов її новий знайомий, з яким вони спільно розпивали спиртні напої.

Скориставшись тим, що хазяйка помешкання перебувала у стані алкогольного сп’яніння, зловмисник викрав її мобільний телефон, попередньо дізнавшись код доступу до ґаджета.

Далі фігурант використав смартфон потерпілої, розплатившись за продукти на касі продуктового маркету. Там він і зняв кошти з банківської картки власниці.

Викрадений телефон

Оперативники територіального підрозділу викрили у скоєнні злочину 26-річного киянина. Своїми діями він завдав потерпілій збитків на суму близько 18 тисяч гривень.

Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Читайте також:

Залякував та бив дружину: киянину повідомили підозру.

Нагору