Об’єднані Арабські Емірати передали Київській області 198 генераторів, – ФОТО

Суспільство 17:44, 9.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Об’єднані Арабські Емірати передали Київській області 198 генераторів. Отриману допомогу надали громадам Київської області.
Про це повідомили у Київській обласній державній адміністрації.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Прилади для забезпечення енергією потужністю від 3 до 6,5 кіловат розподілені по пристоличному регіону за програмою «Утеплюємо країну» Фонду держмайна України та держінституцій.

Отриману допомогу надали громадам Київської області. Для безперебійної роботи медичних закладів доставлено 174 генератори. Інші прилади направили до навчальних закладів, об’єктів критичної інфраструктури та адміністративних будівель. КОДА подякувала керівництву ОАЕ за надану допомогу.

Передані генератори допоможуть регіону забезпечити безперебійне функціонування критичної інфраструктури.
Передача генераторів відбулася завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Фонду державного майна України та Гуманітарного фонду UAIM. Також у КОДА дякують Укрзалізниці та польському агентству RARS за доставку обладнання.
Як ми повідомляли раніше, Тайвань, в рамках виконання меморандуму про допомогу столиці щодо придбання альтернативних джерел живлення для обігріву мешканців, передав Києву перші два генератори високої потужності (300–800 кВА).
Також писали про те, що в Бучу Київської області доставили з Варшави два десятки генераторів для освітніх закладів міста.
Джерело: 44.ua

Нагору