Низька ціна продажу «Більшовика» може бути наслідком змови бізнесменів — ЗМІ

Общество 10:06, 29.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Низька ціна продажу акціонерного товариства «Першого київського машинобудівного заводу» на аукціоні Фонду державного майна може бути наслідком таємної змови підприємців, які взяли участь в аукціоні. Бізнесмени нібито завчасно домовилися про дії під час аукціону.

За даними анонімних джерел «Економічної правди» зі сфери, бізнесмени Василь Хмельницький та Степан Черновецький таємно змовилися для створення вигідних собі умов приватизації колишнього заводу «Більшовик».

Перший підприємець, який пов’язаний з переможцем аукціону ТОВ «Дженерал Комерс», нібито таємно домовився з другим — пов’язаним з іншим учасником аукціону, компанією ТОВ «Інвест новація». Результатом угоди нібито стала низька активність учасників аукціону та зростання вартості лоту всього на 40 млн грн від стартової ціни в майже 1,4 млрд грн.

Неназваний власник однієї з великих девелоперських компаній розповів, що співвласники UDP створили неприйнятні умови для участі в торгах інших інвесторів: закликали їх не брати участь в аукціоні.

Співрозмовники ЕП припускають, що третій учасник торгів – компанія «ДК Каскад» Віталія Хомутинніка, теж могла взяти участь в таємній змові. Вони могли завчасно «порішати між собою», щоб та не сприяла підвищенню ціни.

Раніше відбувся аукціон з продажу акціонерного товариства «Першого київського машинобудівного заводу». Колишній завод «Більшовик» був проданий за 1 429 млн грн.

Джерело: ucap.io

Нагору