Новий стадіон та класи: як перетворюють ліцей на Оболоні до навчального року

 Поділитися

Поділитися в

Ліцей №29 протягом літа зазнає суттєвих змін.

Про це повідомила депутатка Київради, директорка Департаменту суспільних комунікацій КМДА Мирослава Смірнова.

Вона зазначила, що літо — дуже активний період.

«Ми оновлюємо школи Оболоні. З робочим візитом відвідала навчальний заклад, зустрілася з директоркою Ольгою Білик. Поспілкувалися про перебіг робіт, терміни та якість виконання. Наразі все за графіком, і новий навчальний рік дасть можливість навчати і виховувати дітей за суттєво кращих умов», — повідомила Мирослава Смірнова.

За її словами, у ліцеї додасться декілька нових кабінетів замість старих приміщень, що не використовувалися. Декілька класів та великий коридор повністю відновлені. Крім того, облаштовано новий вихід з майстерень.

Один же із найбільших обсягів робіт — це будівництво нового стадіону для фізичної активності учнів.

Нагору