Новий стадіон та класи: як перетворюють ліцей на Оболоні до навчального року
Поділитися в
Копіювати посилання
Ліцей №29 протягом літа зазнає суттєвих змін.
Про це повідомила депутатка Київради, директорка Департаменту суспільних комунікацій КМДА Мирослава Смірнова.
Вона зазначила, що літо — дуже активний період.
«Ми оновлюємо школи Оболоні. З робочим візитом відвідала навчальний заклад, зустрілася з директоркою Ольгою Білик. Поспілкувалися про перебіг робіт, терміни та якість виконання. Наразі все за графіком, і новий навчальний рік дасть можливість навчати і виховувати дітей за суттєво кращих умов», — повідомила Мирослава Смірнова.

За її словами, у ліцеї додасться декілька нових кабінетів замість старих приміщень, що не використовувалися. Декілька класів та великий коридор повністю відновлені. Крім того, облаштовано новий вихід з майстерень.
Один же із найбільших обсягів робіт — це будівництво нового стадіону для фізичної активності учнів.