Нова мініскульптура проєкту «Шукай!» з’явилася на київському Подолі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Це — вже 51-ша. Скульптурка у формі сточеного олівця — присвята всім, хто працює зі словом: поетам і письменникам, журналістам, сценаристам, видавцям.
«Головна ідея — пишіть, бо ваше слово має силу. Олівці, справжні й символічні, мають «сточуватися» — адже саме так формуються сенси», — зазначила авторка проєкту Юлія Бевзенко.
Скульптуру розміщено на фасаді видавництва «Смолоскип» — символічного місця для української культури.


Фото: проєкт «Шукай!»