Невідомі “замінували” кілька шкіл Києва
Поліція 13:24, 14.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліція Києва сьогодні, 14 вересня, знову отримала повідомлення про замінування кільких шкіл столиці.
Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.
Начальниця відділу комунікації ГУНП у Києві Юлія Гірдвіліс у коментарі одному зі ЗМІ підтвердила цю інформацію.
Дітей та педагогів із навчальних закладів евакуйовано, вибухотехніки обстежують школи на предмет виявлення вибухівки.
Нагадаємо, 1 вересня усі школи Києва “замінували” невідомі. Повідомлення про вибухівку не підтвердилися.