Нетверезий водій скоїв ДТП на вулиці Богатирській: патрульні склали на нього адмінматеріали + ФОТО

ДТП 16:27, 11.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, близько 13-ї години, на лінію 112 в Оболонському районі надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду. Поліцейські оперативно прибули на місце події, де виявили автомобіль Peugeot, що в’їхав у відбійник. Керманич розповів охоронцям порядку, що не впорався із керуванням.

Під час спілкування з водієм інспектори виявили у нього знаки алкогольного сп’яніння. Громадянин погодився у встановленому законом порядку пройти огляд на стан сп’яніння. Результат приладу Драгер виявився позитивним — 2,49 проміле.

Патрульні склали на чоловіка протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) та за ч. 1 ст. 130 (Керування особою транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Водії, будьте свідомими та законослухняними. Пам’ятайте, алкоголь та кермо — несумісні.

Нагору