Небезпечний пацієнт на свободі: у Києві розшукали втікача, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Київській області розшукали засудженого зловмисника, який втік з спеціалізованого лікувального закладу. Про це повідомила поліція.
29-річний чоловік втік із лікувального закладу, де відбував покарання за скоєння тяжких злочинів. Інформація про це надійшла 7 лютого від чергового лікаря.
Чоловіка вдалося розшукати за три дні – вже у Києві.

Його повернули і повідомили про підозру за ст. 394 ККУ (втеча зі спецзакладу).
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві чоловік напав на пенсіонерку.
Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте долучатись.
Джерело: 44.ua