Небайдужі менш як за добу зібрали кошти на погашення боргу за опалення Природничого музею
Поділитися в
Копіювати посилання
На благодійний рахунок Національного науково-природничого музею НАН України менш як за добу надійшло майже 165 тисяч гривень. Ці кошти заклад культури збирав на запуск опалення. Допомога продовжує надходити і дає надію працівникам пережити зиму в теплі.
Друзі, завдяки Вам на благодійний рахунок Музею на 13 годину сьогодні надійшло 164 969 грн. Щиро вдячні за кожний Ваш грошовий переказ та слова підтримки!” – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, наразі вже підготовлено платіж на сплату боргу за теплоенергію.
Працівники сподіваємось, що тепло у Музеї буде вже наступного тижня.