Не зволікайте: жителів Київщини просять передати показники лічильників електроенергії

ЖКГ 09:09, 31.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителів столичного регіону закликали вже починати передавати показники лічильників електроенергії.

Про це повідомляє ДТЕК «Київські електромережі».

«Покази, які будуть надані до 3 серпня, допоможуть сформувати рахунок лише за фактично спожиту електроенергію», – зазначили енергетики.

Читайте також: Щоб були коректні нарахування: киянам пояснили, що робити, якщо вчасно не передали показання лічильника

Найзручніше передавати дані за допомогою чат-боту в Telegram:

Нагадаємо, споживачам радять передавати показники лічильників електроенергії в останні два дні поточного місяця або в перші три дні наступного.

Нагору