Не зволікайте: киян закликали передати показання лічильників гарячої води
ЖКГ 13:05, 27.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителів столиці закликали передати показання лічильника гарячої води до кінця травня.
Про це повідомляє «Київтеплоенерго».
У компанії зазначили, що це важливо, бо на основі поточних показань проводяться нарахування за спожиті послуги.
Не чекаючи на останній день місяця, показання можна передати вже зараз. Їх прийом розпочинається з 5-го числа та триває протягом місяця.
Дистанційно внести дані можна наступними способами:
• особистий кабінет на сайті Центру комунального сервісу;
• особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго;
• мобільний додаток «Комуналка» (завантажити можна у App store чи Google Play).