Не пам’ятав, де живе: у Києві знайшли хлопчика, що заблукав у місті

Діти, Поліція 09:15, 14.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Дніпровському районі Києва загубилася дитина, яка нещодавно переїхала до столиці.

Як розповіли у патрульній поліції, хлопчика без супроводу дорослих помітила небайдужа киянка. Саме вона сповістила про це правоохоронців.

Коли на місце приїхали інспектори, хлопець розповів, що загубився у місті і не пам’ятає своєї адреси, оскільки його сім’я проживає у Києві віднедавна.

Патрульні заспокоїли дитину, встановили її адресу та відвезли додому.

Згубу передали матері, а про подію розповіли працівникам ювенальної превенції.

Батьків закликають слідкувати за своїми дітлахами та дбати про їхню безпеку.

Нагору