Наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ: СБУ затримала агентку кремля

Війна, Кримінал 10:37, 23.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Окупанти завербували жительку Рівненщини, коли та шукала «легкі заробітки».

Спочатку жінку «відрядили» на Київщину: вона об’їжджала місцеві станції та фіксувала їхній технічний стан після атак рф.

Згодом зрадниця отримала завдання виїхати до Одещини, а потім — до Чернігівщини, щоб стежити за переміщенням ешелонів і колон Сил оборони.

 

 

Нагору