Науковці за два ні здали 45 літрів крові для пацієнтів Інституту Шалімова
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом двох днів, 24 і 25 жовтня, донорами стали 100 осіб.
Про це повідомили у Держспецзв’язку.
Колектив Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського – закладу освіти Держспецзв’язку – ініціював здачу крові на потреби пацієнтів Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. О. Шалімова. Результат – 45 літрів крові для потреб медичного закладу.
Кров та її компоненти постійно потрібні медичним закладам: для порятунку життя поранених військових, тяжкохворих, постраждалих після обстрілів, у аваріях, для людей, які потребують трансплантації органів тощо.