Нацполіція знешкодила угруповання, яке забезпечувало наркотрафік до Київського СІЗО

Кримінал 15:44, 3.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Окрім слідчого ізолятора, наркотики збували на території столиці шляхом закладок. Місячний прибуток від наркобізнесу сягав пів мільйона гривень.

Частину коштів зі збуту наркотиків у Києві ділки передавали до так званого «общака», утримувач якого знаходиться в СІЗО. Також члени цього угруповання формували та надсилали пакунки з наркотиками, сигаретами, алкоголем тощо для «смотрящих» у слідчому ізоляторі – так званий «грєв».

Правоохоронці повідомили підозри організатору та членам угруповання за кількома статтями Кримінального кодексу України.

Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагору