Нацполіція повідомила про підозру посадовцю КМДА через збитки у 11 млн грн під час закупівлі авто для рятувальників
Кримінал 15:42, 6.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними слідства, директор департаменту не перевірив ринкові ціни, через що місто придбало шість аварійно-рятувальних машин за 29,5 млн грн — на 11 млн дорожче від реальної вартості.
