Нацполіція оголосила підозру членам злочинної організації, які ошукували громадян Чехії

Кримінал 09:20, 1.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці та ошукали десятки іноземців на майже 3 млн грн.

До протиправної діяльності організатори залучили десятки осіб у різних регіонах України із чітким розподілом ролей.

Зокрема, «кодери» — спеціалісти з написання програмного забезпечення — створювали, оновлювали й підтримували роботу телеграм-ботів та фішингових ресурсів, замаскованих під популярні торгівельні майданчики, а також забезпечували анонімність спільників в інтернеті.

Наразі шістьом учасникам злочинної схеми повідомлено про підозру.

Нагору