Наступні сім років проведе за ґратами чоловік, який пограбував пенсіонерку у столичному метрополітені

Кримінал 10:37, 11.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник, перебуваючи у вагоні потягу синьої гілки метрополітену, відібрав у 72-річної жінки блокнот, в якому знаходились 1500 грн та втік.

Тоді правоохоронці оперативно затримали підозрюваного – ним виявився 32-річний раніше судимий за наркозлочини місцевий мешканець.

На час слідства за клопотанням правоохоронців він перебував під вартою.

Нагору