Налагодив продаж кокаїну: у Києві викрили зловмисника, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві судитимуть 44-річного чоловіка, який продавав кокаїн. Про це заявили у поліції.
Його викрили у січні.
“Замовлення чоловік приймав через месенджери, а товар збував під час особистих зустрічей за 150 доларів за дозу”, – розповіли правоохоронці.
Чоловіка затримали якраз під час передачі наркотика клієнту. Під час обшуку у нього знайшли пакунки з кокаїном, вартість якого за цінами чорного ринку перевищує 300 тис. гривень.




Його повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 КК (зберігання наркотиків в особливо великих розмірах). Санкція статтіпередбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Обвинувальний акт вже скерували до суду.
Джерело: 44.ua