Налагодили злочинну схему розповсюдження психотропів – столичні поліцейські викрили групу наркозбувачів + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці встановили, що до складу групи входили раніше судимі уродженці Києва та Черкаської області 1991, 1993 та 1995 років народження – двоє чоловіків та жінка, які збували психотропи у столиці під час особистих зустрічей.
Усіх учасників угруповання затримано у порядку ст. 208 КПК України. Під час слідчих дій поліцейські вилучили фольговані контейнери з амфетаміном, МДМА, прекурсори, мобільні телефони, банківські картки та електронні ваги. Орієнтовна вартість вилучених заборонених речовин за цінами «чорного» ринку складає близько 400 тисяч гривень.

Слідчі Дніпровського управління поліції повідомили членам наркоугруповання про підозру, залежно від участі у злочинній діяльності, за кількома статтями Кримінального кодексу України:
– ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у великих розмірах),
– ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах),
– ч. 2 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення психотропних речовин або їх аналогів).
За вчинене зловмисникам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За клопотанням слідчих, суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.