Над Кінбурнською косою замайорів прапор України: окупанти відступили

Війна 13:43 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

Над Кінбурнською косою замайорів прапор України: окупанти відступили

Над Кінбурнською косою знову замайорів український синьо-жовтий прапор. Бійці Сил оборони України змусили окупантів відійти з позицій, які ті утримували на цій стратегічно важливій території.

Відео з українським стягом, встановленим на Кінбурнській косі, опублікувало Регіональне управління Сил територіальної оборони «Південь» Збройних сил України на своїй сторінці у Facebook.

«Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони. Ми не зупиняємося! Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя», — заявили українські воїни.

Сили оборони України продовжують активно працювати над перерізанням логістики ворога, зокрема шляхів, що ведуть до тимчасово окупованого Криму. Паралельно українські захисники «проріджують» важке озброєння, яке загарбники завезли на півострів, передусім засоби ППО.

Так, нещодавно спецпризначенці з «Альфи» СБУ завдали ураження по системах ППО ворога в районі Керченської протоки та військових аеродромах «Саки» і «Гвардійське». Окрім того, бійці Сил спецоперацій знищили залізничний міст через Північнокримський канал.

Нагору