НАБУ та САП проводять обшуки у заступниці керівника ОП Мудрої та Столара

Політика 10:12 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

НАБУ та САП проводять обшуки у заступниці керівника ОП Мудрої та Столара

НАБУ та САП проводять обшуки у заступниці керівника Офісу президента Ірини Мудрої та народного депутата Вадима Столара. Ці слідчі дії відбуваються в рамках спецоперації з викриття злочинної організації, до якої можуть бути причетні народні обранці та чиновники ОП.

Про обшуки повідомив журналіст «Української правди» Михайло Ткач, посилаючись на власні джерела. Пізніше народний депутат Олексій Гончаренко підтвердив факт обшуків саме у Ірини Мудрої.

Вранці 19 серпня Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура офіційно інформували про початок масштабної спецоперації. Тоді вони зазначили, що подробиці будуть розкриті згодом.

Народний депутат Вадим Столар з 2019 по 2022 рік очолював київський осередок нині забороненої партії ОПЗЖ. Він також неодноразово фігурував у журналістських розслідуваннях, присвячених будівельним проєктам у столиці.

Нагору