На землі Міноборони у центрі Києва збудують чергову висотку

 Поділитися

Поділитися в

На місці військкомату на землі, що належить Міноборони, в центрі столиці будуватимуть житловий комплекс, повідомляє “Перший Діловий” телеканал.

Суд скасував арешт ділянки площею близько 1 га у центрі столиці. Тому тепер фірма-забудовник «Будпроект» має будувати там житловий комплекс.

Суд встановив, що Міноборони отримало ділянку в оренду на 5 років у 2005 році для будівництва житлового комплексу. Договір оренди припинив свою дію у 2010 році. Але у 2016 році його відновили.

Також судді послалися на те, що прокуратурі не вдалося через суд визнати недійсними угоди про поновлення договору оренди та будівництво житлового комплексу на ділянці.

Крім того, столична влада ухвалила рішення про нове поновлення договору оренди ще на 5 років, тобто до 2026 року.

Нагадаємо, на ділянці нещодавно розташовувався обласний військкомат. У 2017 році його знесли та розпочали будівництво ЖК «Покров» під егідою «Укрбуду». Забудовники встигли звести перші кілька поверхів ЖК, після чого ДАБІ анулювало дозвіл. Через низку порушень при розробці проектної документації та щодо містобудівних умов та обмежень. Наприкінці минулого року ділянку було заарештовано.

Нагору