На Закарпатті викрили киян, які намагалися вкрасти нерухомість іноземки на 21 млн грн

Кримінал 17:58, 21.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

На Закарпатті викрили киян, які намагалися вкрасти нерухомість іноземки на 21 млн грн

П’ятьох жителів Києва викрили на Закарпатті під час спроби незаконно заволодіти нерухомістю громадянки Азербайджану. Загальна вартість майна, що включає дві квартири та паркомісце в Ужгороді та Києві, становить понад 21,3 мільйона гривень.

За даними слідства, група осіб намагалася переоформити та продати це майно за підробленими документами. Схема передбачала використання фальшивих довіреностей, нібито виданих нотаріусом з Монако, для перереєстрації нерухомості через підконтрольну компанію.

«Серед підозрюваних — працівник столичного комунального підприємства, його співмешканка, син, який працює в правоохоронному органі, та двоє спільників», — повідомляють у прокуратурі.

Частину нерухомості зловмисники вже встигли незаконно перереєструвати. Однак, повністю завершити схему зі столичною квартирою та продати все майно їм завадило вчасне накладення арешту прокурором.

Під час обшуків у Києві, Київській області та Чернігові правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, підроблені документи, печатки та інші речові докази, що підтверджують протиправну діяльність.

Усім п’ятьом учасникам групи повідомили про підозру у замаху на шахрайство в особливо великих розмірах, вчиненому групою осіб в умовах воєнного стану. За клопотанням прокуратури, суд обрав їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави від 5 до 11 мільйонів гривень.

На Закарпатті викрили киян, які намагалися вкрасти нерухомість іноземки на 21 млн грн

На Закарпатті викрили киян, які намагалися вкрасти нерухомість іноземки на 21 млн грн

На Закарпатті викрили киян, які намагалися вкрасти нерухомість іноземки на 21 млн грн

Нагору