На ялинці у Києві з’явились конверти з листами самотніх людей до святого Миколая

Акція 15:09, 7.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Як розповіли на Facebook-сторінці КП УЗН Дніпровського району, акцію “Подаруй свято” організувала громадська організація “Від щирого серця” у парку біля о. Тельбін.

Активісти розмістили навколо новорічної ялинки конверти з новорічними побажаннями літніх людей, які не мають рідних. Поки представники ГО розміщували конверти та інформацію щодо них, перші “Святі Миколайчики” вже обрали собі обдаровувачів. У листах йдеться про такі прості речі, як “льодяники”, “шоколадне морозиво”, “блакитний светр” тощо.

Маємо надію, що така акція стане традицією щорічною та всеукраїнською.

  • Локація: парк біля о. Тельбін – новорічна ялинка.
  • Час: будь-який зручний для вас.
   
Нагору