На вулиці столиці вийшла снігоприбиральна техніка — КМДА
ЖКГ 11:09, 14.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Для ліквідації снігу задіяно:
🔹184 одиниці спецтехніки “Київавтодору” вже працюють на вулицях міста
🔹120 працівників у складі 22 бригад із ручного прибирання.
🔹2,5 тисячі працівників комунальних керуючих компаній.
🔹42 одиниці техніки та 359 працівників “Київзеленбуду”.