На вулиці столиці вийшла снігоприбиральна техніка — КМДА

ЖКГ 11:09, 14.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Для ліквідації снігу задіяно:

🔹184 одиниці спецтехніки “Київавтодору” вже працюють на вулицях міста

 

🔹120 працівників у складі 22 бригад із ручного прибирання.

 

🔹2,5 тисячі працівників комунальних керуючих компаній.

 

🔹42 одиниці техніки та 359 працівників “Київзеленбуду”.

Нагору