На вулиці Олени Теліги маршрутка врізалась у автобус через недотримання дистанції
ДТП 16:53, 23.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Травмувалися 43-річний водій та 24-річна пасажирка маршрутки, їх госпіталізували з травмами середньої тяжкості.
Обставини ДТП з’ясовує поліція.
