На вулиці Михайла Бойчука в Печерському районі відремонтували пошкоджений магістральний трубопровід + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Тепломережу проклали ще у 1972 році. Завдяки ремонту підвищиться надійність теплопостачання для майже 3 тисяч будівель Шевченківського, Печерського та Голосіївського районів. Це, зокрема, 630 житлових будинків і 46 закладів соціальної сфери.

Фото: “Київтеплоенерго”