На вокзалі Києва з’являться безкоштовні зарядні станції, – ФОТО

Суспільство 18:04, 6.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

6 січня компанія «Укрзалізниця» отримала 100 потужних зарядних станцій для смартфонів, які буде встановлено на вокзалах із найбільшим пасажиропотоком. Перші станції вже зайняли місце у київській Фортеці незламності.
Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Долучайтесь та читайте новини на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua».

Ці зарядні станції надані Kusto Group – групою казахстанських підприємців, які активно підтримують гуманітарні проєкти в Україні.
Одна така станція може заряджати до 33 пристроїв одночасно і дозволить подорожуючим українцям завжди бути на зв’язку, незважаючи на можливі блекаути.

Станції вироблені у рекордні строки в Туреччині спеціально для «Укрзалізниці» і попри складну логістику доправлені до України вже на початку року.

Нагадаємо, ми повідомляли про те, що на новорічні свята з Києва в напрямку Карпат компанія «Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди.
Крім того, писали, що державний перевізник «Укрзалізниця» за сприяння міської влади Києва запустив на 17 станціях Київської кільцевої електрички сервіс безконтактної купівлі квитків з використанням міської транспортної картки, банківської картки або пристроїв з NFC.
Джерело: 44.ua

Нагору