На Великдень на Київщині сталось 11 дорожньо-транспортних пригод, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 16 квітня, у Київській області було зафіксовано 11 дорожньо-транспортних пригод.
Про це повідомляє глава Нацполіції Київщини Андрій Нєбитов.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.
Серед цих дорожньо-транспортних пригод трапилася аварія, де постраждали троє людей.
Крім того, за даними голови поліції столичного регіону, 39 осіб сіли за кермо напідпитку.
Закликаю водіїв бути уважними і обережними, дотримуватись правил дорожнього руху! – наголосив Нєбитов.
Раніше ми повідомляли, що у Вишгородському районі Київської області розслідують дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими.
Також писали про те, що прокурори Київської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї з селищних рад за фактом порушення правил дорожнього руху, що призвело до загибелі декількох осіб.
Джерело: 44.ua