На в’їзді до Києва спіймали прихильника “русского мира”

Кримінал 09:26, 11.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

На в’їзді до Києва прикордонники спіймали прихильника так званого “русского мира”. Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

У телефоні в чоловіка – 47-річного уродженця Горлівки – прикордонники виявили безліч номерів російських операторів і компрометуючі листування. У них чоловік називав себе росіянином, розсилав фото- і відеоматеріали проросійської спрямованості.

Про подію прикордонники повідомили СБУ.

news-20240109-120730-170479485018

Нагору