На Центральному вокзалі встановили вже другу масштабну роботу мисткині Лесі Хоменко «Бій в окопі» + відео

Війна, Культура 20:44, 24.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Це 30-метрове полотно у формі траншеї – глядач/ка опиняється всередині вузьких проходів, занурюючись у простір, що нагадує «окоп».

Архітектурна форма роботи змодельована на основі відеоматеріалів з натільної камери військового Третьої штурмової бригади, яке було у вільному доступі на YouTube.

Нагору