На Трухановому острові побудують каналізацію за 110 млн грн

Фінанси 12:15, 17.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

КП “Плесо” Київської міської держадміністрації 6 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Будівельна індустрія Грандстрой” про будівництво каналізації на острові Труханів у Дніпровському районі Києва вартістю 112,35 млн грн.

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на дані в системі ProZorro.

За умовами договору, до 2 серпня 2022 року мають збудувати інженерні мережі до громадських вбиралень зони відпочинку “Центральна” з урахуванням подальшого розвитку острова Труханів.

Зокрема, зрубають п’ять дерев, прокладуть кабельні мережі, мережі водопостачання і господарчо-побутової каналізації, виконають благоустрій та озеленення території площею 1,5 кв. км.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільша сума у 16,35 млн грн припадає на вакуумну станцію із трьома німецькими вакуумними насосами по 5,5 кВт, німецькою напірною системою транспортування стоків та іншим. Ціна включає монтаж. Ще 11,56 млн грн коштує блок ультрафіолетового знезараження LWT-UV, UV 7.

Обидва конкуренти переможця тендеру – ТОВ “Натеко Енерго Монтаж” та ТОВ “Сігма Груп” – пропонували трохи нижчі ціни, проте їх відхилили за неусунення недоліків протягом доби після ознайомлення з ними.

У підсумку ціна закупівлі виявилась всього на 0,04% меншою очікуваної вартості.

Створеною в 2018 році компанією “Будівельна індустрія Грандстрой” із Дніпра володіє та керує Світлана Шкальонок із Кривого Рогу. Раніше засновником і директором була Світлана Білоконь із Кривого Рогу, а перед тим – Юлія Стецун із Торецька Донецької області.

Джерело:  Наші гроші 
Нагору