На Троєщині дотла згорів тролейбус

ДСНС 13:40, 8.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

КМДА повідомляє, що на Троєщині загорівся тролейбус №37А. Всі пасажири вчасно залишили транспортний засіб, тож ніхто не постраждав та за медичною допомогою не звертався.

За інформацією “Київпастрансу”, тролейбус був у справному стані, перед виходом на маршрут пройшов необхідні регламентні роботи. За попередньою версією, причина загоряння — підпал зсередини салону.

Наразі на місці події працюють фахівці “Київпастрансу”, рятувальні служби, медики та правоохоронні органи.

За даними столичних рятувальників, пожежа у тролейбусі виникла о 12:29, коли він перебував на перехресті вулиць Радунської та Бальзака.

Вогнеборці оперативно прибули на місце та о 12:51 загасили вогонь.

   
Нагору