На території Охматдиту провели толоку

Благоустрій 13:11, 30.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

На території Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит відбулася толока. 

Про це розповіли на сторінці медзакладу.

У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока. 

Фото: НДСЛ Охматдит
У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока

Фото: НДСЛ Охматдит

Співробітники лікарні, благодійники, волонтери, ландшафтники проводять прибирання території вже другий рік поспіль.

У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока. 

Фото: НДСЛ Охматдит
У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока. 

Фото: НДСЛ Охматдит

Працівники Охматдиту та благодійники висадили квіти, декоративно-листяні дерева та кущі, фруктові дерева, створили нові клумби.

У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока

Фото: НДСЛ Охматдит
У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока

Фото: НДСЛ Охматдит

Крім того, прибрали територію, вимили вікна та двері, пофарбували вуличний декор.

У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока

Фото: НДСЛ Охматдит
У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока

Фото: НДСЛ Охматдит

“Природа має позитивний вплив на самопочуття та настрій, що допомагає швидше одужати. Ми дбаємо не лише про фізичне відновлення пацієнтів, а й про їхній психологічний стан. Тому прагнемо створити якнайкращі умови для перебування діток та батьків” — зазначають в лікарні.

У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока

Фото: НДСЛ Охматдит
У найбільшій дитячій лікарні “Охматдит” відбулася толока

Фото: НДСЛ Охматдит
Нагору