На столичній Оболоні правоохоронці затримали молодика, який пограбував дітей
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями до столичної поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що невідомий пограбував дітей та втік. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, ювенальні інспектори поліції, екіпаж патрульної поліції та кінологи.
Прибувши за вказаною адресою, правоохоронці спільно з патрульними оглянули прилеглу до місця вчинення злочину територію та затримали зловмисника. Ним виявився раніше не судимий киянин, 2004 року народження.
Працівники поліції з’ясували, що фігурант у стані алкогольного сп’яніння чіплявся до дітей, штовхав, нецензурно висловлювався та відібрав у них особисті речі. Правоохоронці затримали порушника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі за процесуального керівництва окружної прокуратури міста Києва повідомили затриманому про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.