На Співочому полі у Києві планують створити меморіал на честь героїв «Азовсталі»

Суспільство 12:45, 21.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Співочому полі у Києві хочуть створити цвинтар-меморіал на честь захисників та героїв «Азовсталі». Концепція зараз перебуває на розгляді КМДА.
Про це повідомила Олена Толкачова, керівниця патронатної служби полку «Азов».
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих новин Києва, області та України, щоб ви завжди були в курсі.
Як зазначає керівниця патронатної служби, Співоче поле, де вже є меморіал воїнам Другої світової війни, найбільше підходить по архітектурних і візуальних нормах. Архітектор, також «азовець», розробив візуалізацію.

Толкачова розповіла, що деякі батьки не ховають дітей, чекають на меморіал. Наразі урни кремованих знаходяться на зберіганні в крематорії.

Ми б хотіли до зими все зробити. Архітектурна форма, яку ми хочемо втілити, доволі масштабна і складна. Тому спочатку потрібно розпочати процес поховання, потім вже будувати сам меморіальний комплекс і приводити до ладу місця поховання, – розповіла вона.

Після цього планують облаштовувати доріжки, висадити зелені насадження, та робити реконструкцію сходів, які ведуть прямо від набережної Дніпра.

Локація дуже вдала, і єдине, що зараз нас зупиняє, це останнє слово влади, – підсумувала керівниця патронатної служби.

Нагадаємо, ми також писали про те, що на території Київської області розробляють меморіали і маршрут пам’яті війни.
Крім того, розповідали, що архітектурно-містобудівна рада при Департаменті містобудування та архітектури КМДА підтримала концепцію щодо будівництва об’єктів укриттів попри те, що забудова Києва вже сформована.
Джерело: 44.ua

Нагору