На Солом’янці патрульні збили двох дітей на самокаті
ДТП 10:09, 16.06.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Соломянському районі Києва патрульні на автівці збили двох дітей на самокаті.
Про це повідомляє столична поліція.
Як вдалося встановити, неповнолітні 11 та 14 років удвох їхали на одному електросамокаті. У цей час патрульні виїжджали з придворової території та зіткнулися з ними.
«Керманичі електросамокату шпиталізовані до лікарні “Охматдит” з саднами та забоями. Загрози їхньому життю та здоровʼю немає», – зазначили у поліції.
Щодо патрульних призначено службове розслідування.