На Солом’янці біля житлового будинку знайшли боєприпаси

Війна 14:01, 4.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Поліція підтвердила, що два предмети, схожі на боєприпаси, лежали біли житлового будинку.

На спецлінію 112 у Солом’янському районі зателефонував мешканець столиці.

Він повідомив, що знайшов боєприпаси, неподалік від житлового будинку.

Патрульні прибули за адресою виклику, оглянули місце події та виявили два предмети схожі на бойову та димову гранати.

Поліцейські забезпечили охорону місця події та викликали на місце події вибухотехніків для знешкодження ймовірних боєприпасів.

Вони закликали бути обережними, а у разі виявлення небезпечних чи підозрілих предметів — телефонувати на 112.

Якщо ви виявили небезпечний предмет, то у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим.

Не треба переміщувати вибухонебезпечні предмети, та не варто намагатися розібрати їх, заносити у приміщення, закопувати у землю, кидати у водойми тощо.

Нагору