На сьогодні близько 300 багатоповерхових будинків Києва залишаються без опалення

Війна, ЖКГ 16:51, 15.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Це з тих 6000, де не було теплопостачання після масованої атаки на столицю 9 січня, повідомляє Віталій Кличко.

 

Комунальники продовжують цілодобово ремонтувати пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру.

 

Ситуація ж з енергопостачанням, від якого залежить забезпечення комунальних послуг, залишається дуже складною. Наразі Київ живе за екстреними графіками відключень світла. Погодинні графіки не діють. Енергетики теж працюють 24/7, долаючи наслідки надзвичайної ситуації.

 

Нагадаю, місто заживило обʼєкти критичної інфраструктури потужними генераторами та мобільними котельнями.

Підʼєднують до генераторів і теплопункти деяких великих багатоповерхівок, де немає тепла і світла вже шосту добу.

 

Працюють у столиці понад 1200 пунктів обігріву.

 

“Ми робимо все, що можемо в цих умовах. Але ситуація дуже складна. І в енергетиці, і з погодними умовами”, – пише Кличко.

Нагору