На правому березі столиці демонтували огорожі, встановлені з порушеннями

Общество 11:16, 13.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вони були встановлені без належних дозвільних документів або з порушенням термінів їхньої дії.

Цього тижня працівники КП «Київблагоустрій» провели демонтажні роботи у трьох районах міста — Оболонському, Голосіївському та Подільському, повідомляють у тг-каналі КП.

Демонтаж огорож. Фото: КП «Київблагоустрій»Демонтаж огорож. Фото: КП «Київблагоустрій»Демонтаж огорож. Фото: КП «Київблагоустрій»

Зазначається, що прибрані паркани та ворота були встановлені без належних дозвільних документів або з порушенням термінів їх дії.

В окремих випадках вони створювали перешкоди для вільного пересування пішоходів, а також заважали проїзду автотранспорту.

Демонтаж огорож. Фото: КП «Київблагоустрій»Демонтаж огорож. Фото: КП «Київблагоустрій»Демонтаж огорож. Фото: КП «Київблагоустрій»

КП «Київблагоустрій» нагадує, що встановлення огорож будь-яких типів можливе виключно після узгодження з відповідними державними структурами.

Нагадаємо, у квітні біля Центрального вокзалу у Києві знесли кіоски. Демонтували вже 49 таких споруд. Поступово покращується загальний вигляд локації, територія стає візуально відкритішою та набуває впорядкованого вигляду.

Нагору