На Подолі з’явиться терапевтичний сад у скандинавському стилі + ФОТО

Благоустрій 18:13, 24.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Він буде призначений для лікування ментальних травм. Ініціативу очолює данський урбаніст, письменник, дизайнер Мікаель Колвілл-Андерсен. Сад облаштують у лісистій місцевості біля психіатричної лікарні імені Павлова.

У «Саду відновлення» будуть окремі зони: пристосовані до різних потреб відвідувачів, зокрема для усамітнення, соціальної взаємодії та реабілітації. Простір також буде обладнано для маломобільних груп населення.

 

Подібний сад для лікування ментальних травм і ПТСР стане першим в Україні. Офіційне відкриття відбудеться за участі посла Данії в Україні Оле Егберга Міккельсена.

Коли: 27 червня.

Де: Вул. Кирилівська, 103.

 

 

Нагору