На Печерську уламки ракети впали на триповерхову будівлю: є постраждалі

Війна 12:14, 25.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Печерському районі внаслідок падіння уламків ракети зруйнована нежитлова триповерхова будівля.

Екстрені служби працюють на місці. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-кагналі. За його словами, наразі виявили двох постраждалих у Печерському районі. Одній жінці надали допомогу на місці. Другу — медики госпіталізували.

Згодом Кличко повідомив про п’ятьох постраждалих. Трьом медики надали допомогу на місці. Двох, зокрема 16-річну дівчину — госпіталізували.

Водночас правоохоронці перекрили рух транспорту вулицею Михайла Бойчука, що у Печерському районі.

«Рух транспорту ускладнений в обох напрямках. Врахуйте цю інформацію під час планування маршруту своєї поїздки», — повідомили у патрульній поліції Києва.

У поліції Києва розповіли, що зафіксовані падіння уламків ворожих ракет у Печерському, Солом’янському та Дарницькому районах. На місці працюють наряди поліції, медики та рятувальники.

У Повітряних силах ЗСУ повідомили, що 25 березня близько 10:30 противник завдав удару по Києву двома балістичними ракетами з тимчасово окупованого Криму. ППО знищила всі цілі.

Рух транспорту вулицею Михайла Бойчука ускладнений
Нагору