На озері “Алмазне” загинув чоловік

Стихія 06:04, 16.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

15 серпня о 13:55 надійшло повідомлення про те, що на озері “Алмазне” під час купання з поля зору зникла людина.

Водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення дістали тіло чоловіка з глибини 3,5 м на відстані 15 м від берега. До прибуття служби 103 потерпілому проводились реанімаційні заходи, які на жаль, результату не дали.

Тіло загиблого передали правоохоронним органам, які й будуть встановлювати причини та обставини трагічного випадку.

Вкотре звертаємось до громадян! Будьте особливо обережними та не нехтуйте правилами безпеки!

Нагору