На Обухівщині ВАЗ врізався в Mercedes: троє травмованих

Події 09:53, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

На Обухівщині ВАЗ врізався в Mercedes: троє травмованих

Троє людей отримали травми внаслідок лобового зіткнення автомобілів ВАЗ та Mercedes, що сталося на Обухівщині.

За інформацією Національної поліції Київщини, 22-річний водій автомобіля ВАЗ-21099 не впорався з керуванням під час руху, через що його транспортний засіб виїхав на смугу зустрічного руху. Там відбулося зіткнення з автомобілем Mercedes, яким керував 41-річний чоловік. На щастя, усі учасники інциденту залишилися живими.

У результаті аварії травми отримали двоє людей, що перебували у салоні ВАЗ. Постраждалими виявилися сам водій та його 20-річна пасажирка. Обох осіб із тілесними ушкодженнями медики терміново госпіталізували до лікарні для надання кваліфікованої допомоги, — зазначили поліцейські.

Наразі за фактом ДТП триває слідство.

Нагору