На Оболоні жінка погрожувала підліткам сокирою, бо вони насмітили у дворі
Поділитися в
Копіювати посилання
В Оболонському районі киянці не сподобалась поведінка молоді, яка відпочивала у дворі однієї з багатоповерхівок, тож вона вирішила заспокоїти їх за допомогою сокири.
Киянка стверджувала, що підлітки постійно тут сваряться та «гадять».
За словами ж молодих людей, вони просто сиділи на лавочці у дворі та пили каву, а жінка вибігла та почала на них кричати.
«Ви почули, про що я попередила? Я тобі зараз познімаю, коза драна… Наступного разу буде удар сокирою по ногам», – кричала містянка.
В той же час інша жителька багатоповерхівки підтримала сусідку та також почала проганяти хлопців та дівчат, бо вони насмітили біля під’їзду і не прибрали за своїм собакою.