На Оболоні жінка погрожувала підліткам сокирою, бо вони насмітили у дворі

Місто, Суспільство 14:09, 11.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

В Оболонському районі киянці не сподобалась поведінка молоді, яка відпочивала у дворі однієї з багатоповерхівок, тож вона вирішила заспокоїти їх за допомогою сокири.

Відео інциденту з’явилося у мережі.

Киянка стверджувала, що підлітки постійно тут сваряться та «гадять».

За словами ж молодих людей, вони просто сиділи на лавочці у дворі та пили каву, а жінка вибігла та почала на них кричати.

«Ви почули, про що я попередила? Я тобі зараз познімаю, коза драна… Наступного разу буде удар сокирою по ногам», – кричала містянка.

В той же час інша жителька багатоповерхівки підтримала сусідку та також почала проганяти хлопців та дівчат, бо вони насмітили біля під’їзду і не прибрали за своїм собакою.

Нагору