На Оболоні у Києві перейменували ще один проспект

Суспільство 11:12, 18.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Київська рада ухвалила рішення про перейменування ще одного проспекту в Оболонському районі міста. Процес перейменування розпочався ще в 2016 році.
Про це повідомили в Оболонській РДА.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте!
Мова йде про проспект Героїв Сталінграду.

Раніше багато жителів столиці підписали петицію за перейменування проспекту Героїв Сталінграду, вона набрала потрібну кількість голосів. Наразі в рамках дерусифікації вулиць міста місцеві депутати підтримали рішення, – зазначають в районній адміністрації.

Тепер проспект названий на честь українського композитора Володимира Івасюка.
Процес перейменування Героїв Сталінграда розпочався у 2016 році, але відповідний проєкт рішення у Київраді зареєстрували наприкінці квітня 2022 року.
Зазначимо, що Володимир Івасюк – це один із основоположників української естрадної музики. Він є автором 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох вистав. Його найвідоміші твори – «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори».
Також ми писали, що в Солом’янському районі столиці вулицю Пітерську перейменували на Лондонську – на честь столиці Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.
Крім того, розповідали про те, що в Голосіївському районі Києва вулицю Уральську перейменували на Чумацьку.
Джерело: 44.ua

Нагору