На Оболоні спіймали «закладницю» з майже 150 згортками наркотиків

Кримінал 13:49, 2.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Юній наркодилерці загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

Жінку зупинили для перевірки дільничні офіцери на Оболонському проспекті. Вона зізналась, що має при собі наркотики, тож на місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Як розповів начальник Оболонського управління поліції Віктор Михайленко, раніше не судиму 24-річну уродженку Київської області затримали.

«Слідчі вилучили 54 згортки з канабісом та солями Альфа-PVP, мобільний телефон, а також порушниця показала схованки, де вже встигла розкласти чотири зіп-пакети з наркотиками. Під час обшуку з квартири наркозбувачки слідчі вилучили ще 50 згортків з кристалоподібною наркотичною речовиною та 38 згортків з речовиною рослинного походження», — розповів Михайленко.

Жінці повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу — незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотиків у великих розмірах. Санкція статті передбачає від шести до 10 років тюрми з конфіскацією майна. А поки що суд відправив підозрювану під цілодобовий домашній арешт.

Нагору